پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
١٥ آذر ١٣٩٩

بخش دسترسی سریع

  
شرح
  
  
  
از  SHIFT+ENTERبراي باز كردن منو استفاده كنيد(پنجره جديد)
  
تحویل خودرو CS35
طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران ارشد صنعت کشور و اصحاب رسانه در هتل المپیک خودرو CS35 به مشتریان تحویل گردید.
رونمایی از خودرو ساندرو استب وی
با حضور مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مدیر عامل رنو پارس و جمعی از مدیران ارشد صنعت کشور و اصحاب رسانه خودرو ساندرو استب وی رونمایی و آماده ورود به بازار  شد.
رکورد تولید
طی یک ماه گذشته برای چندمین بار رکورد تولید در گروه خودروسازی سایپا شکسته شد و تعداد تولید روزانه از مرز 2227 دستگاه گذشت.
برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو ایران
به گزارش ارتباطات سازه گستر : انتخابات انجمن قطعه‌سازان با حضور اعضاء در مرکز همایش‌های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.
در جریان این دوره از انتخابات که با رویکرد اثبات، مشارکت فراگیر و عزم جدی همه قطعه‌سازان برای پیشرفت و اعتلای صنعت قطعه‌سازی برگزار شد ،معصوم نجفیان مدیرعامل شرکت سازه گستر به عنوان عضوء هئیت مدیره این انجمن تخصصی در صنعت قطعات خودرو برگزیده شد تا با این انتخاب شایسته قدمی دیگر در جهت حل مشکلات قطعه‌سازان که طی دو و نیم سال گذشته با فراز و فرودهایی همراه بوده برداشته شود.
شایان ذکر است بی شک اعتماد انجمن قطعه سازان به انتخاب مدیرعامل سازه گستردر هئیت مدیره این انجمن نشان از همدلی و اتحاد و انسجام بین خودرو سازان و قطعه سازان در سال اقتصاد مقاومتی / اقدام و عمل دارد که منجر به هم افزایی در جهت بهبود وضعیت موجود خواهد بود.
گردهمایی معرفی توانمندیها وبرنامه های آتی گروه هاچینسون-پارت لاستیک
به گزارش ارتباطات سازه گسترسایپا: گروه صنعتی پارت لاستیک به عنوان یکی از شرکتهای زنجیره تامین سازه گستردرجهت سیاست توانمندسازی بخش صنعت قطعه سازی کشوربا رویکرد تقویت ، تجهیز و بومی سازی قطعات صنعت خودرو نشستی تخصصی برگزارمی نماید.
یادآور میشود این نشست در حالی برگزارمیشود که گروه صنعتی پارت لاستیک توافق اولیه قرار داد سرمایه گذاری مشترک(joint venture ) را با گروه هاچینسون منعقد نموده.
ثبت رکوردهای بی سابقه نشان ازاتحاد و همدلی زنجیره تامین است
مهندس نجفیان عضو هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا ضمن تبریک دستیابی افتخار آمیز تولید گروه خودروسازی سایپا به ثبت تیراژهای پیاپی در سال جاری به کلیه همکاران زحمتکش و توانمند گروه سایپا گفت : ارزش و اهمیت این رکوردهای مکرر وقتی نمایان میشود که بدانیم از ابتدای سال 1392 و حتی در زمان تولید با سه شیفت کاری، این رکورد محقق نشد و همچنین تحقق رکورد های مکرر طی ماه گذشته به شیرینی و حلاوت تولید در این روزهای دشوار افزوده است.
وی با اعلام این مطلب تصریح کرد: از جمله این رکورد ها میتوان به تولید 2247 دستگاه در روز اشاره داشت که نشان از توانمندی و شادابی زنجیره تامین گروه خودرو سازی سایپا میباشد.
مدیرعامل سازه گستر درادامه افزود: ریشه ی این موفقیت عمل به شعار اقتصاد مقاومتی در سطح گروه سایپا و زنجیره ی تامین است . ایشان دو بازوی توانمند و ارزشمند گروه سایپا یعنی نیروی انسانی تلاشگر و خلاق و سازندگان توانمند و متعهد را در دستیابی به این اهداف ارزشمند نقش کلیدی دانست و گفت همانطور که در طرح تحول شرکت سازه گستر هدف گذاری شده بود دستیابی به این اهداف قابل پیش بینی بود.
بار دیگر تلاش شما متخصصان و توانگران به ثبت رکورد 2277 دستگاه خودرو به ثمر نشست. ضمن عرض تشکر و سپاس، آرزوی موفقیت شما را از پروردگار جهانیان مسألت دارم.
بازدید مهندس نجفیان و اعضاء هیئت مدیره شرکت سازه گستر سایپا از شرکت ایپاکو
مهندس نجفیان و هیئت همراه روز سه شنبه ششم مهرماه از شرکت صنعتی خودرو کوشا (IPACO) بازدید نمودند، در این بازدید مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا بر همکاری های دوجانبه و توسعه روابط تاکید نمود. 
همکاران عزیز عبور از مرز تولید روزانه 2291 دستگاه خودرو ، برگ زرین دیگری است بر افتخارت سازه گستر سایپا ، آفرین بر این غیرت وتلاش
نشست سالیانه مدیران ارتباطات و روابط عمومی شرکت های گروه خودرو سازی سایپا
نشست سالیانه مدیران ارتباطات و روابط عمومی شرکت های گروه خودرو سازی سایپا با هدف بررسی رویکردها و برنامه ریزی جهت اجرای سیاست های کلان گروه در این حوزه برگزار شد.
در جریان برگزاری این نشست مهندس نجفیان مدیر عامل شرکت سازه گستر سایپا در سخنانی با اشاره به اهمیت نقش ارتباطات و روابط عمومی در سازمان ها اظهار کرد : سازمان هایی همچون گروه سایپا با توجه به برخورداری از مخاطبین حقیقی و مشتریان عام ، نیازمند بهره مندی از ارتباطات چابک و توانمند هستند .
وی افزود : ارتباطات و روابط عمومی ها در صنعت خودرو باید بتوانند ضمن ارائه یک تصویر مناسب از سازمان ، با مخاطبین ومشتریان ارتباط مناسب برقرار کرده و تعامل خود با آنان را به صورت دوسویه دنبال کنند .
مدیر عامل شرکت سایپا خاطر نشان کرد : سیاست های کلان سازمان در حوزه های مختلفی از جمله تولید ، توسعه محصول ، برنامه ریزی برای ارتباط با مشتریان و معرفی برنامه های مدیریتی از جمله حوزه هایی هستند که با ابتکار و توانمندی ارتباطات و روابط عمومی به خوبی در دسترس عموم قرار می گیرند.
عضو هیئت مدیره گروه خودرو سازی سایپا در ادامه تاکید کرد : باید با اعتماد به حوزه ارتباطات ، زمینه و فضای لازم برای ارائه برنامه های سازمانی توسط این بخش را فراهم کرد.
احد میرزایی مدیر ارتباطات و روابط بین الملل گروه خودرو سازی سایپا نیز در این نشست به ماموریت ها و برنامه های این مدیریت در سطح گروه سایپا اشاره کرد و گفت : باید با همگرایی و هماهنگی بیشتر میان روابط عمومی شرکت ها ، عملکرد خود را منسجم تر سازیم.
وی حوزه های مختلف ارتباطات از جمله تبلیغات و امور رسانه را به عنوان بخش های مهم فعالیت در روابط عمومی دانست و افزود :
ارتباط بهتر با رسانه ها و ایجاد هماهنگی میان شرکت های گروه در فرآیندهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی از جمله اموری است که باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
انتصاب مدیریت خزانه
با حضور اعضای محترم هیئت مدیره ، معاونین و جمعی از مدیران ، آقای بهرام صدر ممتاز به عنوان مدیریت خزانه شرکت سازه گستر معرفی شدند .
پیام تسلیت مدیر عامل محترم
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
باز این چه شورش است که در خلق عالم است
باز این چه نوحه و چه عزا و چه ماتم است
 
بار دیگر بانگ  ایثار و شهادت به قافله‌سالاری سیدالشهداء(ع) به گوش می‌رسد و بیرق کاروان عشق و جانبازی به علمداری ابوالفضل‌العباس(ع) در آسمان نینوا به اهتزاز در آمده است. اینک با قلبی مملو از غم و اندوه، در سوگ سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش، فرا رسیدن ماه محرم الحرام را به حضرت ولی عصر(عج)، همکاران گرانقدر و همه دوستداران و ارادتمندان حضرتش تسلیت و تعزیت عرض می نمایم، و امید آن دارم که عزاداری همه رهروان راستین آن حضرت، مورد قبول درگاه ایزن منّان واقع شود.
نجفیان ، مدیرعامل شرکت سازه گستر سایپا .
یک بار دیگر شرکت سازه گستر در آسمان صنعت خودرو درخشید
مراسم تجلیل از خادمان عرصه صنعت خودرو و 30 سال خدمت شایسته
سمینار آموزشی پوششهای نوین درسازه گستر برگزار شد
اولین سمینارآموزشی پوششهای نوین zinc-flake باهمکاری شرکتnof-geoment فرانسه درسالن اجتماعات سازه گستربا حضور علاقمندان و میهمانانی از شرکتهای زنجیره تامین برگزارشد.
به گزارش ارتباطات سازه گستر: این سمیناریک روزه به منظور افزایش سطح آگاهی واحدهای قطعه ساز و فعالان عرصه صنعت خودرو با موضوع پوشش های نوین و اهمیت نقش آن در این صنعت برگزار گردیده است.
از نکات مهم این سمینار تخصصی می توان به نقش پوشش هاي ZINC FLAKE در مقايسه با پوشش هاي گالوانيزه ZINC PLATE که داراي مزاياي شامل افزايش مقاومت به خوردگي (حداقل 4 برابر)، كنترل بهتر ضريب اصطكاك، حذف احتمال شكست ناشي از تردي هيدروژني و نيز حذف فرآيند هيدروژن زدايي و تاثير بسزايي در كاهش آلودگي‌هاي محيط زيست مي باشد اشاره داشت. بطوريكه در خودروي جديد عموماً پوشش‌هاي گالوانيزه حذف و از پوششهاي نوين ZINC FLAKE استفاده مي گردد. بيشترين كاربرد پوششهاي مذكور در صنعت خودروسازي شامل پوشش دهي اتصالات فلزي شامل پيچ، مهره ، خار، پين، بست و نيز ديسك‌هاي ترمز و ساير قطعات فلزي مي‌باشد.
شایان ذکر است: شركت NOF يك شركت اصالتاً‌ ژاپني بوده كه در سال 1937 تاسيس و در 6 كشور دنيا با داشتن خطوط توليد ، تحقيق و توسعه و بازرگاني از گردش مالي 1.3 ميليارد يورويي بهره مند است. محصولات اين گروه به 16 كشور مختلف صادر مي شود. شركتNOF  اولين شركت ارايه دهنده تكنولوژي ZINC FLAKE با نشانDACROMET® و GEOMET® در ايران مي باشد.
خاطر نشان میگردد سمینار آموزشی پوششهای نوین در صنعت خودرو به صورت ترجمه همزمان از زبان فرانسه به فارسی توسط آقایان محرري از شركت آبگون شيمي پارس و نادرپور از سازه‌گستر سايپا ارائه شد.
ثبت رکورد تولید 2367 دستگاه خودرو
همكاران گرامي
عمق تعهد كاري و نگرش دورانديشانه شما حركت به افق هاي دور دست را تسهيل مي كند. اين محور اصلي در شركت سازه گستر سايپا بار ديگر با گذشتن از مرز 2367 دستگاه خودرو در تاريخ گروه ثبت خواهد شد.
دستان پر توان شما را مي فشارم و صميمانه از تلاشهاي شبانه روزي شما قدر داني مي كنم.

نجفيان
مدير عامل
تجليل از جناب آقاي مهندس نجفيان بعنوان يكي از مديران شايسته و برتر كشور
در كنگره تجليل از يكصد مدير شايسته كشور از جناب آقاي مهندس نجفيان بعنوان يكي از مديران شايسته و برتر كشور تجليل و نشان عالي اين كنگره به ايشان اهدا گرديد.
كيفيت، هویت بخش هر بنگاه اقتصادی است
کیفیت محصول سرفصل تمام فعاليت‌هاي سازه گستر است، موضوعي كه مديريت ارشد سازه گستر نيز از آن به عنوان اصلي‌ترين رويكرد سازه گستر ياد كرده است.
معاونت کیفیت سازه گستربا اشاره به اینکه در فرایندهای کیفی همواره رضایت مشتریان به عنوان غایت نهایی مطرح است اظهارداشت: رضایت مشتریان  اصلي است كه صاحبان فرایند خطوط تولید در زنجیره تامین ، نیروهای انسانی شرکتهای قطعه ساز و ستادي بر آن واقفند و مي دانند كه دوام و بقاي سازمان با اين اصل گره خورده است، از اين رو مشتري مداري و توجه به كيفيت محصول را در اولويت کارهای خود قرار مي دهند. و برای افزایش دو درصدی مشتری، باید 10 درصد هزینه کرد؛ از این رو رضایت مشتری، پیش شرط تمام موفقیت های بعدی سازه گسترو در مجموع گروه سایپا محسوب میشود.
محمد حسن جبلی جوان درادامه گفت : با همین رویکرد شرکت سازه گستر سعی براین دارد تا برپایه جاری سازی کیفیت در سه حوزه (سیستم،فرایند،محصول) در حوزه تامین کنندگان قطعه ، ضمن رسیدن به اهداف تولید، ارتقای رضایت مشتریان را نیز محقق سازد.این عقیده درهمکاران کیفیت سازه گستر وجود دارد که کیفیت در تمامی مراحل ساخت و تولید قطعه از مرحله طراحی تا تولید انبوه لحاظ شود.به همین منظور در انتخاب سازندگان با دقت بیش از پیش رفتار میگردد.
وی افزود: ارتقای کیفیت قطعات خودرو نیاز به بسترسازی مناسب و زمانبر است اما با توجه به قراردادهای منعقد شده با شرکاء خارجی و سرمایگذاری در این حوزه قطعا در آینده شاهد تولید قطعات با تکنولوژی بالا در صنعت خودرو خواهیم بود.
ایشان تصریح کرد: قطعات تولیدی در زنجیره تامین و قطعه سازان علی رغم مشکلات ساختاری دارای کیفیت خوب و قابل رقابت با مشابه اروپایی آن است اما بعضاً جهت حضور اثربخش تر در برخی بازارها نیازمند سرمایه گذاری و ارتقاء تکنولوژی هستیم و همچنین در قالب رویکرد کیفیت از مشتری تا مشتری، ضمن اخذ باز خوردهای کیفی از مشتریان در قالب شاخص ppm ، نمره منفی خودروc100  ، تعریف پروژه های ارتقاء شاخص در دستورکارکیفیت سازه گسترقراردارد و با قدرت پیگیری می گردد.
معاون کیفیت سازه گستر در ادامه خاطرنشان کرد: از برنامه های دیگر این معاونت می توان به بروز رسانی ابزارهای کیفی با توجه به نیازهای روز زنجیره تامین اشاره نمود که مکانیزه نمودن ابزارها در اولویت کار قراردارد.
وی با اشاره به تعداد زیاد قطعات بی کیفیت چینی دربازار اظهارکرد: مشتریان نهایی  به دلیل قیمت پایین این نوع قطعات بیشتر به خرید آنها تمایل دارند، در حالی که اگر نظارت دقیق تری بر واردات این قطعات از سوی مراجع ذی صلاح صورت گیرد، شاهد واردات بالای این قطعات یدکی بی کیفیت نخواهیم بود و این درحالی است که قطعه سازان داخلی توانایی لازم برای تولید قطعات با کیفیت مورد نیاز را دارند، و هم اکنون اغلب شرکت ها افزایش چشمگیری در تولید قطعات داشته اند و در این شرایط حتی می توان بسیاری از قطعات تولید داخل را صادر کرد.
ثبت رکورد تولید روزانه 2416 دستگاه خودرو
همکاران و همیاران ارجمند
شایسته ترین تقدیرها و صمیمانه ترین تبریک ها نثار شما خوبان که با تولید روزانه 2416 دستگاه، مرزهای رکورد را وسعت بخشیدید .
دستان پرتوان و اندیشه های ناب شما همواره مستدام . نجفیان
طرح نظرسنجی با محوریت سه اصل ، کاهش هزینه ، افزایش تولید و توسعه محصول
مدیر ارتباطات شرکت سازه گستر در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم جانبی خودرو اظهار داشت  :
طرح نظرسنجی با محوریت سه اصل ، کاهش هزینه ، افزایش تولید و توسعه محصول در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو تهران ، توسط تیم افکارسنجی و پایش امور ارتباطات سازه گستر برگزار می گردد .کوهنورد هدف از اجرای این طرح را عینیت بخشی به شعار سال، اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل دانست و گفت: در این نظر سنجی ما به دنبال پیدا کردن نقاط قابل بهبود و تقویت نقاط قوت هستیم تا بتوانیم به اهداف تعیین شده درطرح تحول سازمانی که از سوی مدیرعامل محترم در شرکت سازه گستر سایپا ترسیم و ابلاغ گردیده و در نهایت به اهداف کل گروه خودرو سازی سایپا و رضایت مشتریان دست یابیم.
ثبت رکورد تولید 2483 دستگاه خودرو
بازديد مديرعامل سازه گستر سايپا از شركت جمع ساز
مهندس نجفيان مديرعامل شركت سازه گستر سايپا، با هدف تعامل بيشتر با سازندگان مجموعه زنجيره تامين و استفاده حداكثري از ظرفيت توليد قطعه سازان جهت نيل به اهداف اقتصاد مقاومتي روز چهارشنبه  26 آبان ماه از شركت جمع ساز بازديد و از نزديك در جريان روند توليد و توانمندي هاي اين شركت قرار گرفت.
شايان ذكر است در اين بازديد قائم مقام و تعدادي از مديران ، مهندس نجفيان را همراهي نمودند.
مديرعامل شركت سازه گستر سايپا از يازدهمين نمايشگاه قطعات،لوازم و مجموعه هاي خودرو تهران بازديد كرد
مهندس نجفيان مديرعامل شركت سازه گستر سايپا در سومين روز از برپايي يازدهمين نمايشگاه قطعات،لوازم و مجموعه هاي خودرو تهران با حضور در غرفه هاي مختلف از آخرين دست آوردها و توانمنديهاي مجموعه هاي قطعه سازي بازديد كرد.
در اين بازديد كه تعدادي از معاونين و مديران شركت سازه گستر سايپا حضور داشتند، مهندس نجفيان اظهار اميدواري كرد تا  با استفاده حداكثري از توانمنديهاي توليدكنندگان داخلي بتوانيم به  شعار سال كه همان اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل است به طور كامل جامع عمل بپوشانيم.
تحقق100% برنامه توليد آبان ماه با ركورد 56257 دستگاه
تحقق100% برنامه توليد آبان ماه با ركورد 56257 دستگاه تنها در دو شيفت كاري، نشان از عزم راسخ و حميت شما تلاشگران و همكاران پرتوان است.
تبريك صميمانه و سپاس خالصانه مرا پذيرا باشيد.
نجفيان - مديرعامل
برگزاری نمایشگاه مشترک با هاچینسون فرانسه
شرکت قطعه ساز همگرتوس از گروه صنعتی پارت لاستیک با همکاری شرکت هاچینسون فرانسه نمایشگاهی از توانمندی ها را در سازه گسترسایپا برگزارکرد.
به گزارش ارتباطات سازه گسترسایپا : اولین نمایشگاه معرفی محصولات و توانمندیهای گروه صنعتی پارت لاستیک از شرکتهای زنجیره تامین سازه گستر و هاچینسون با هدف بسط و تعمیق سطح همکاریهای دوسویه فنی – تجاری و دانشی برگزارشد.
مهدی نجم آبادی مدیرعامل شرکت همگر توس در حاشیه این نمایشگاه به ضرورت تعامل و همکاری شرکتهای قطعه ساز داخلی با شرکتهای توانمند خارجی تاکید کرد و گفت: متاسفانه در مقطعی به علت تحریمهای وضع شده بر صنعت خودرو و زنجیره تامین بحث انتقال دانش فنی و تعاملات تجاری دچار مشکل شد و شرکتهای قطعه ساز از این حیث دچار آسیب هایی شدند . در حال حاضر نظر به اینکه مسائل تحریمی کم رنگ شده است مجددا زمینه برای همکاری و انعقاد قرارداد با شرکاء خارجی فراهم گشته و برگزاری این نمایشگاه خود نمودی از تسهیل در روابط دوسویه باشرکاء خارجی محسوب می شود.
مدیرعامل همگر توس درادامه افزود: همکاری با شرکتهای مطرح دنیا از جمله هاچینسون که دارای اعتبار بین المللی در زمینه قطعات لاستیکی و پلاستیکی در صنعت خودرو و قطعات است می تواند علاوه برانتقال دانش روز دنیا تاثیر خوبی در تولید قطعات با کیفیت برتر، بهبود ساختارمدیریتی برای شرکتهای داخلی داشته باشد.
وی تاکید کرد : درحال حاضرشرایط مناسبی به لحاظ بین المللی برای همکاری شرکتهای قطعه ساز ایرانی و خارجی ایجاد شده و این مجموعه صنعتی مراحل نهایی قرارداد درغالب جوئینت ونچر با شرکت فرانسوی هاچینسون را سپری می کند و امیدواریم تا دو ماه آینده قرارداد نهایی گردد.
شایان ذکر است تعداد کثیری از علاقمندان و صنعتگران شرکتهای قطعه ساز و زنجیره تامین گروه خودروسازی سایپا از این نمایشگاه یک روزه بازدید کردند.
انتصاب فرمانده بسیج سازه گستر
با حضور فرماندهان محترم سپاه و بسیج :
جناب آقای داور به عنوان فرمانده بسیج سازه گستر معرفی گردید .
تقدیر از فرزندان پرسنل، قبول شده در دانشگاه
دریافت نشان برترین های مدل تعالی منابع انسانی
روز پنجشنبه دوم دی ماه ، برترینهای مدل تعالی منابع انسانی در قالب 4DS معرفی و مورد تشویق و تقدیر قرار گرفتند . این مراسم در سالن اجتماعات شرکت سایپا دیزل برگزار و جناب آقای داور مدیر منابع انسانی بعنوان نماینده مدیرعامل ، تندیس شرکت سازه گستر را دریافت نمود.
ثبت ركورد 2519 دستگاه
همكاران عزيز خداي بزرگ را شاكريم كه در آغازين روزهاي فصل زمستان، عروس فصلها و فصل نزول رحمت و بركت از آسمان، شاهد عنايت پروردگار يكتا در تحقق برنامه و عبور توليد از مرز 2500 دستگاه در روز و ثبت ركورد 2519 دستگاه باشيم. همياران هميشگي، اراده و همت شما را ارج مي نهيم و دستان پر مهرتان را به گرمي مي فشاريم. نجفيان – مديرعامل
برگزاری مزایده
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به قسمت اطلاعیه های زنجیره تامین مراجعه فرمایید.
1 - 30بعدی